KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14807011
nr 1480 7011
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Tiggare, Signerad i tryckplåt. Bildmått: 10x7,5, yttermått inklusive ram: 47x40 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:43:45
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell